İNOVASYON VE TEKNOLOJİ UZMANLIĞIYLA GÜÇLÜ BİR TEKNİK KAPASİTE
Keyf Travel

Keyf Travel, sehayat ve turizm dünyasında kendi teknolojisi ile öncü bir roldedir. İnavasyon ve teknoloji başarımızın anahtarıdır ve partnerlerimize eşsiz sehayat deneyimleri sunuyoruz. Dijital pazarlamada güçlü bir varlığa sahibiz. Web sitemiz, mobil uygulamalarımız ve sosyal medya hesaplamız hedef kitlemize erişimimizi arttırıken marka bilinirliğimizi güçlendiriyor. SEO, içerik pazarlaması, sosyal medya stratejileri ve dijital reklamcılık gibi tekniklerle rakiplerimizin önüne çıkıyoruz. Akıllı rezervasyon sistemleri ve online check in gibi hizmetler ile seyahat planlarını kolaylaştırıyoruz.


VueJs, Goland, JavaScript, ve Python gibi teknolojiler ile inşa edilmiş 'Mundosai' sayesinde kullanıcı dostu arayüzler ile partnerlerimizin seyahatlerini sorunsuz bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyoruz.

mundosaiBOT, mundosaiHUB, ve mundosaiB2B gibi ürünlerimiz ile sektörde yerimizi güçlü bir konum ile aldık. Bu ürünler sayesinde tek panelden işlem yapma fırsatını yakalıyor, ağlarımızı güçlendiriyor ve hızımızı arttırıyoruz.

Geleceğin seyahat trendlerini belirlemek ve partnerlerimize sıradışı deneyimler sunmak için teknolojik gücümüzü her daim güncel tutuyoruz. 

. KEYF TRAVEL . KEYF TRAVEL